اطلاع رسانی

برند H&M

برند H&M

برند H&M

شرکت اچ اند ام در ۶۲ کشور دارای شعبه، فروشگاه و مرکز خرید بوده و شمار کارکنان آن، تا سال ۲۰۱۵ حدود ۱۳۲٬۰۰۰ نفر و تعداد فروشگاه‌های این شرکت، حدود ۴۵۰۰ شعبه می‌باشد. شرکت اچ اند ام پس از شرکت اسپانیایی ایندیتکس در رتبه دوم از بزرگترین عرضه‌کنندگان لباس در جهان شناخته می‌شود.

برند H&M

برند H&M نام یکی از برند های معتبر در زمینه تولید پوشاک بوده. نام خود را از نام دو موسسش یعنی Hennes و Mauritz گرفته است. شرکتی چند ملیتی و سوئدی که با ارائه محصولات فست. فشن در بازار پوشاک مردان، زنان، نوجوانان و کودکان شناخته شده می‌باشد.

تیم طراحی اچ اند ام، در ساختمان مرکزی آن، در شهر استکهلم، سوئد مستقر می‌باشد. محصولات این شرکت، پس از طراحی و تعیین مشخصات کالای مورد نظر، وارد مرحله برون‌سپاری شده و به ۸۰۰ کارخانه تولیدی اچ اند ام در اروپا و آسیا ارسال می‌گردد.

برند H&M

لوگوی این برند یکی از شناخته شده ترین لوگوها در سطح جهان است، رنگ قرمز آن نیز نماد عشق، شادی، شجاعت و جوانی است که آن را از دیگر لوگوها متمایز کرده است. اچ اند ام یک برند سوئدی محبوب بین ترک ها می باشد که یکی از بهترین های مد می باشد. لباس های زیبا جنس های فوق العاده و قیمت های نسبتا خوب از ویژگی های این برند می باشد. اچ اند ام به خاطر قیمت های میانه بین مردم ترکیه بسیار محبوب بوده و دارای تعداد زیادی فروشگاه در ترکیه می باشد.

شرکت اچ اند ام پس از شرکت اسپانیایی ایندیتکس (مالک فروشگاه‌های زارا) در رتبه دوم از بزرگترین عرضه‌کنندگان لباس در جهان شناخته می‌شود. شرکت آمریکایی گپ پس از این شرکت سوئدی و در رتبه سوم قرار دارد.این در حالی است که پس از لویی ویتان(رتبه۱۷) در سال ۲۰۱۴با ارزشترین برند در صنعت پوشاک می‌باشد.(رتبه ۲۱) رقیب بزرگ آن با اختلافی بسیار در رتبه سی و شش از ۱۰۰برند برتر جهان در سال ۲۰۱۴می‌باشد.

 

با ما تماس بگیرید

ما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *