اطلاع رسانی

تراسیتی

یکی از جذاب ترین بخش های هر سفر برای 99 درصد خانم ها و برخی از آقایان، بدون شک، خرید است. گردشی بی دغدغه در میان شلوغی یک بازار محلی و در میان حجم رنگین پوشاک و دست سازه ها و یا احساس تجمل و اقناع زیبایی بصری با راه رفتن در میان مرکز خریدی لوکس و مجلل، به قدری لذت بخش است که خرید کردن را به یکی از بخش های جدا نشدنی سفر بسیاری از مردم تبدیل می کند.

قطعا قسمت جذاب خرید کردن و یا گذران چند ساعتی در مرکز خرید، تنها به بخش خرج کردن پول و تهیه سوغاتی های متفاوت محدود نمی شود. همین که فرصت داری تا کشور و شهر دیگری و یا پیشرفت ها و حتی رفتار آدم های متفاوت را در کنار یک دیگر ببینی نیز جالب توجه است.

امروز کارناوال گردشی دیگر را در میان مرکز خریدی مجلل برای شما تدارک دیده است. می رویم به سراغ یکی از شهرهای معروف کشور ترکیه و یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگران ایرانی: آنتالیا. در آنتالیا به گشت و گذار می پردازیم و کمی بعد می رویم سوی منطقه گردشگری و لوکس لارا. در این بین مرکز خرید تراسیتی را می بینیم که بسیار مورد توجه است و اتفاقا در هنگام بازدید از آن با هموطنان ایرانی بسیاری برخورد می کنیم.

برای کسب اطلاعات بیش تر از شهر آنتالیا بخوانید:

لارا، یکی از زیباترین و توریستی ترین مناطق آنتالیاست که همجواری اش با دریای مدیترانه، همه ساله گردشگران بسیاری را به سوی خود می کشاند. یکی از بهترین، معروف ترین و لوکس ترین مراکز خرید در منطقه لارا، مرکز خرید تراسیتی است؛ فروشگاه زیبایی که لقب بزرگترین مرکز خرید آنتالیا را یدک می کشد و در ژوئن سال ۲۰۱۱ افتتاح و به سرعت به یکی از مرکز خریدهای محبوب این منطقه بدل شد. تراسیتی مجتمعی ۴ طبقه است که در خود 150 فروشگاه و غرفه با برندهای مختلف محلی و خارجی را در خود جای داده و در کل مساحتی در حدود ۴۸٫۰۰۰ متر مربع را پوشش می دهد.

تراسیتی برای اولین بار در آنتالیا، مأمن بسیاری از شعبه های معروف جهانی و شناخته شده ترکی بود و با این ویژگی بُعد جدیدی به مراکز خرید آنتالیا افزود. علاوه بر فروشگاه های تراسیتی، 30 رستوران مختلف و بخش های تفریحی نیز در این مرکز خرید به چشم می خورد. زمین های بازی کودکان و خردسالان و فود کورتی با گنجایش 1000 نفر، از دیگر ویژگی های قابل توجه تراسیتی هستند.

ارزیابی هزینه

با وجود گردهمایی برندهای نام آشنا در این مرکز خرید، اما باز هم می توان خرید اقتصادی از آن داشت. به طور کلی در تراسیتی می توان هم از برندهای معروف دنیا، اجناس با کیفیت و گران خرید و از طرف دیگر از سایر فروشگاه های آن، خرید به صرفه ای داشت.

همراه کارناوال به بخش های مختلف ترا سیتی سر بزنید و از نزدیک با آن آشنا شوید.

در شرایت کرونا از ساعت 10:00 صبح تا8:00 شب باز میباشد.

ما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *