اطلاع رسانی

ترکیش کارگو و ترکیش ایرلاینز

ترکیش کارگو و ترکیش ایرلاینز
یکی از بزرگترین برندها و پردرآمد ترین شرکت های ترکیه، شرکت هواپیمایی ترکیه یا همان ترکیش ایرلاینز است که توانسته خود را در بین بزرگترین شرکت های هواپیمایی جهان جا دهد و بتواند به تمام نقاط جهان خدمت رسانی کند. شرکت ترکیش کارگو نیز که زیرمجموعه ترکیش ایرلاینز است وظیفه حمل و نقل و جابه جایی کالاها و اجناس را به کشورهای مختلف جهان را بر عهده دارد. در این مقاله نیز به بررسی این شرکت بسیار بزرگ و پر درآمد خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

ترکیش کارگو بزرگترین برند لجستیک ترکیه 1
تاریخچه ترکیش کارگو
ترکیش کارگو (Turkish Cargo) از سال ۱۹۳۳ در ترکیه ایجاد شده است و هم اکنون قادر به حمل و نقل کالا به ۱۲۷ کشور در جهان است. این شرکت هم اکنون ۵ درصد از کل کالاهای جهان را که از طریق راه های هوایی منتقل می شوند را جابه جا می کند که در جای خود عددی بسیار بزرگ است. همین اتفاقات باعث شد تا در سال ۲۰۲۰، ترکیش کارگو به عنوان بهترین برند حمل و نقل هوایی کالا در اروپا انتخاب شود و سهم آن در میزان حمل و نقل هوایی همواره در حال افزایش است.

ترکیش کارگو بزرگترین برند لجستیک ترکیه 2
فرودگاه استانبول و ترکیش کارگو
با افتتاح فرودگاه استانبول و تبدیل شدن این شهر به یکی از مهمترین مراکز ترافیک هوایی جهان، تورکیش کارگو نیز توانست پیشرفت های زیادی را در زمینه کاری خود انجام دهد. هم زمان با اتمام کامل این فرودگاه نیز، ترکیش کارگو در محیطی به اندازه ۳۴۰۰۰۰ متر مربع به کار خود ادامه خواهد داد و تخمین زده می شود تا ۴ میلیون تن بار در انبار این شرکت در هر سال جابه جا شود.

صنایع موتورسازی توساش ترکیه (TEİ)
به طور کلی مجموعه هواپیمایی ترکیه دارای ۳۶۵ هواپیما است که هم برای انتقال مسافر و هم به عنوان حمل بار مورد استفاده قرار می گیرند و توانسته اند به عنوان شرکت هواپیمایی با خدمت رسانی به بیشترین کشورها در جهان نیز شناخته شوند.

ترکیش کارگو بزرگترین برند لجستیک ترکیه 3
سیاست های کاری ترکیش کارگو
این شرکت به دلیل شهرت خود در جهان دارای چندین سیاست در حوزه کاری خود است که به شرح زیر اعلام شده اند:

ایجاد امنیت و اعتماد عملیاتی و افزایش سطح آنها
برنامه ریزی مدیریت امنیت و اعتماد
مسئولیت پذیری امنیت و اعتماد
تشخیص تهدیدات امنیتی و مدیریت ریسک
ایجاد ارتباط در بهترین سطح
جا انداختن فرهنگ امنیت و اعتماد
ترکیش کارگو بزرگترین برند لجستیک ترکیه 4
خدمات ترکیش کارگو
انواع خدمات مختلفی از سوی شرکت ترکیش کارگو در حال انجام است که هر کدام از آنها با هدفی خاص ایجاد شده اند. در بین این خدمات، محبوب ترین آنها باربری عمومی است که در آن مشتریان حمل بار خود را بدون داشتن شرایط خاصی به این شرکت می سپارند. دومین آنها بارهای خصوصی است و شرکت ترکیش کارگو این بارها را که هزینه حمل و نقل بیشتری را نیز دارا هستند با حساسیت بیشتری جابه جا می کند و معمولا مشتریان این نوع خدمات، شرکت های بزرگ با کالاهای حساس هستند.

بهترین رستوران های زنجیره ای در ترکیه
ترکیش کارگو علاوه بر حمل و نقل هوایی، در مقصدهایی که دسترسی هوایی به آنها ممکن نیست دارای خدمات حمل و نقل زمینی نیز می باشد و کالاهای مشتریان خود را به هر نحو ممکن به مقصد می رساند.

ما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *