اطلاع رسانی

رافتینگ آنتالیا

پیش از این که در رابطه با رفتینگ در آنتالیا برایتان توضیح بدهیم، بهتر است که ابتدا کمی با رفتینگ آشنا شویم. رفتیگ که در ترکیه به آن رافتیگ هم گفته می‌شود، نوعی تفریح آبی است که در آبهای خروشان و رودخانه ها انجام می‌شود. رفتیگ یک تفریح در فضای باز به شمار می آید. در رفتیگ باید سوار بر قایق های بادی شوید و همراه با قایق‌ران پاروهایتان را برداشته و خود و قایقتان را به امواج رودخانه بسپارید.رفتینگ بر اساس این که آب رودخانه ای که در آن هستید تا چه اندازه خروشان است، می‌تواند خطرناک یا امن باشد. در حقیقت پاروها نقش تعادل و گاهی تغییر جهت را بازی می‌کنند زیرا در رفتینگ زیاد نیازی به پارو زدن نیست. از آنجایی که آنتالیا دارای رودخانه‌هایی با آبهای زلال است و طبیعتی رویایی دارد، رفتینگ در آن بسیار محبوب می‌باشد.


بد نیست بدانید که رفتینگ از سال 1950 میلادی مشهور شد و اغلب در رودخانه هایی انجام می شود که عمقشان 3 متر یا بیشتر باشد؛ حالا رفتینگ به یک ورزش بین الملی تبدیل شده و دارای فدراسیون مخصوص به خود است. برای انجام رفتینگ با تورهای رفتینگ در آنتالیا نیازی به دانستن شنا نیست زیرا همواره لیدر مراقب اعضای تور هست اما همه باید جلیقه نجات به تن داشته باشند.
در ادامه به معرفی محل معروف رفتینگ در آنتالیا خواهم پرداخت و یک تور آن را از ابتدا تا انتها باهم مرور می کنیم.

 

از آنجا که ورزش رافتینگ در رودخانه‌های خروشان آنتالیا یکی از محبوب‌ترین ورزش‌های موجود در این شهر، به ویژه در فصل تابستان می‌باشد، شما می‌توانید با برگزار کنندگان متعددی ارتباط برقرار کنید. برای اطلاع از تورهای رافتینگ در رودخانه‌های خروشان آنتالیا می‌توانید از متصدی هتل خود کمک بگیرید تا بهترین تورها را پیدا کرده و از آن‌ها استفاده کنید و یا می‌توانید مستقیماً به پارک تفریحی دره کوپلورو مراجعه کرده و در آنجا از امکانات و رافتینگ در رودخانه‌های خروشان آنتالیا لذت ببرید.

ما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *