اطلاع رسانی

غواصی در انتالیا

آنتالیا در دستان شما،تورهای تفریحی آنتالیا را از ما بخواهید با ماشینهای VIP چهار،شش و هشت نفره

غواصی در انتالیا

آیا تا به حال می خواستید به اعماق دریای مدیترانه شیرجه بزنید و تمام حیوانات وحشی دریایی و شگفتی های دریا را تجربه کنید؟ این فعالیت غواصی همان فعالیتی است که شما به دنبال آن هستید. با انتخاب هتل مناسب از محل اقامت خود در آنتالیا به محل غواصی بروید و در یک جلسه پیش آزمایشی و یک جلسه توجیهی در زمینه ایمنی شرکت کنید تا شما بتوانید فعالیت خود را با دستورالعمل و احتیاط مناسب تجربه کنید. پس از آن ، سرانجام می توانید به درون آب ها پرش کرده و غارهای دریا را گشت و گذار کنید و جادوی زیر آب را که پر از ماهی های عجیب و غریب ، گیاهان و بسیاری دیگر را ببینید برای گرفتن لحظه ای در اعماق دریاها ، از دوربین های ضد آب اطمینان حاصل کنید. پس از غواصی ، دوباره به خوردن یک ناهار خوشمزه و قایق آرامش بخش خواهید رفت.

برخی از مراکز غواصی آنتالیا:

1) مرکز غواصی Stingray:

این مرکز دیدگاه و درک متفاوتی را برای غواصی به ارمغان می آورد ، از سال 2003 در استراحتگاه ها و هتل ها در مرکز شهر آنتالیا ، بلک و کندو خدمات ارائه می دهد. Stingray Diving Center که مربیان و راهنماهای با مدارک بین اللملی( CMAS PADI و (SSI را دارا میباشد ، بهترین و حرفه ای ترین مرکز غواصی آنتالیا است.

2) مرکز غواصی Dolphin Dive:

از سال 1994 در خدمت فدراسیون غواصی مرکز غواصی کشور ترکیه و عضو TSSF-CMAS و همچنین انجمن بدنسازان( SSI و (PADI 5 و مدارک بین المللی (PADI 5 STAR GOLD PALM RESORT) به عنوان رهبر کیفیت و آموزش منطقه است.چنین سازمان بین المللی می تواند کلیه مقاطع صدور گواهینامه شیرجه و غواصیرا ارائه دهد.

3) مرکز غواصی آنتالیاAntalya Diving Center:

یک مرکز غواصی کاملاً پیشرفته و مجهز به فناوری است و از سال 1995 تاکنون مرکز غواصی در آنتالیا ، در مروارید دریای مدیترانه ترکیه شهر آنتالیا و در هتل آکرا باروت (هتل سابق ددمان) واقع شده است.هزاران نفر برای اولین بار با مرکز غواصی آنتالیا دنیای جالب زیر آب را کشف کردند و اکثر آنها اینجا آموزش دیدند تا غواصان باتجربه و دارای گواهینامه غواصی شوند. مرکز غواصی آنتالیا به بهترین تیم زیر آب شهر آنتالیا شهرت دارد و کلیه گواهینامه ها و مجوزهای ایمنی سازمان های ترکی و بین المللی را دارد. مرکز غواصی آنتالیا دارای مدرک( PADI Dive Resort Center و (CMAS Dive Center است.هیچ تجربه قبلی در زمینه غواصی لازم نیست. شما فقط به مهارت های کافی شنا احتیاج دارید و باید از سلامت جسمی خوبی برخوردار باشید. برای ثبت نام در دوره های PADI یا CMAS باید 10 سال یا بالاتر باشید. تیم حرفه ای غواصی آنتالیا شما را در تور آنتالیا آموزش و همراهی خواهد کرد.

ما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *