اطلاع رسانی

چتر بازی در آنتالیا

آنتالیا در دستان شما،تفریحات جذاب آنتالیا را از ما بخواهید با ماشینهای VIP چهار،شش و هشت نفره

 آنتالیا پر از تفریحات جذاب و لذتبخش اند اما نمیتوان از سایر تورهای ترکیه چشم پوشی کرد . باید بگوییم هوای تمیز و آرامش شهر آنتالیا ، سفری بینظیر را برای گردشگران این شهر ساحلی رقم می زند . آنتالیا بهشت تفریحات یک است و این تورها را میتوان از شرکت ما تهیه نمود .

یکی از تفریحات آنتالیا، تور پاراگلایدر است . در این تور فرصت تجربه یک پرواز به یادماندنی را خواهید داشت . ترس در این پرواز جایی ندارد . طبیعت زیر پایتان چنان مجذوبتان می کند که خبری از ترس نیست . این پرواز بر فراز ساحل کلئوپاترا ست و کوهای توروس و دریای فیروزه ای را در زمان پرواز خواهید دید .

نگران نباشید این تفریح بسیار امن است . این ورزش مهیج توسط خلبانان حرفه ای با تجهیزات کامل شما را همراهی خواهند کرد . پاراگلایدر در آلانیا برای مرد ، زن ، پیر و جوان در نظر گرفته شده است . قبل از پرواز کلیه شرایط آب و هوایی و شرایط شخصی شما بررسی شده و با اطمینان در ۸۰۰ متری سطح زمین پرواز خواهید کرد ، البته بستگی به شرایط آب و هوایی دارد مسلما این تور در روزهای بارانی آلانیا برگزار نمی شود .

وسایل مورد نیاز برای تور پاراگلایدر

یک جفت کفش بوت
عینک آفتابی
لباس راحت
یک بطری آب

هزینه پاراگلایدر در آلانیا برای هر نفر ۶۰ یورو می باشد و می توانید هزینه تور را هنگام سوار شدن به اتوبوسها پرداخت نمایید ، مدت پرواز ۲۵ دقیقه می باشد و این هزینه شامل عکس برداری و دی وی دی نمی شود .

ما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *